O MNĚ

BÁRA LÝDIE

ARTETERAPIE & MUZIKOTERAPIE

O MNĚ


Maluji terapeutické harmonizační obrazy a mandaly. Miluji tóny tibetských mís a zvonkoher. Největší rozkvět mých dovedností šel ruku v ruce s mým hledáním sebe sama. Díky Rance Tučkové a kartám Osho zen tarot jsem se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou a tvrdou prací na sobě, krůček po krůčku, jsem dokázala zbavit své ego vlády nad mým životem. Objevila jsem Boha a také nevyčerpatelný zdroj božské energie ve svém nitru - Lásku. Je mi ctí, že skrze svou tvorbu mohu předávat dál objevenou moudrost.


Obrazy, které vytvářím, se v nitru dotýkají každého člověka, který svolí a nechá se prostoupit tvary a barevnými vibracemi. Jejich blahodárný vliv mě neustále překvapuje. Obrazy na zakázku vznikají i několik týdnů, proto Vás prosím o trpělivost. V  E-SHOPu si můžete prohlédnout již hotové obrazy, prostudovat si jejich význam a zakoupit v kvalitní reprodukci, některé jsou dostupné i v originálech. 

Zkoumáním na sobě a svých nejbližších jsem poznala, že zvuk tibetských mís má neuvěřitelné účinky na stav duše i na celý lidský organismus. Naučila jsem se s jeho pomocí šetrně uvolňovat dlouhodobé emociální blokády, změkčovat letité zatvrdliny fyzického charakteru a harmonizovat jednotlivé orgány.

Při osobních terapiích i při koncertech se v těle posluchače rozvibruje každá buňka, čímž začne samovolně vylučovat hrubé energie. To vše je možné díky vysokým vibracím, které mísy vydávají. Vysoké vibrace vypuzují z nitra člověka ven vše, co tam nepatří. Pomocí své intuice poznám, kde je potřeba hlubší zásah a kde stačí pouze energie jemně doladit.


Přeji každému pocítit Boží přítomnost uvnitř sebe sama. Zjistila jsem, že hudbou je možné pomoci všem, kteří využijí mé nabídky MUZIKOTERAPIE a ponoří se do láskyplných tónů na mých koncertech či při terapiích.

Při koncertech, terapiích i při malování obrazů vždy tvořím ze svého srdce. Nechávám Boha skrze sebe, tóny a barvy proudit do míst, kde je potřeba.

Bára Lýdie

ATELIÉR

Adresa: Kostelec nad Orlicí

Email: bara-lydie@email.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

dle objednání

Mobil: +420 777 128 776

NOVINKY NA

facebooku   a   instagramu

2018 by Bára Lýdie   Copyright @ All Rights Reserved